Tentokrát jsem pro Vás připravila "oddechovku" - nedělní rodinné odpoledne s paní Ptáčkovou.

Nový kreativní odpočinkový kurz, kde budete mít prostor se nerušeně realizovat a ješte si odnést něco pěkného domů. Paní Ptáčková je totiž mnohaletou odbornicí na vyrobu broží - ptáčků.

Místo jsem zvolila v nekuřácké hospůdce Yamka hned z několika důvodu - dá se tam dýchat, je tam dětský koutek, venku dětské hřiště, minigolf a točené pivko, káva, zákusek i hambáč a teplo od kamen... zkrátka může přijít celá rodina a všichni si najdou to své... Nedělní odpoledne je ve znamení celé rodiny, i já ji vezmu s sebou. 

Od tří jsou v Yamce dveře otevřené, zapojit se mužete i v průběhu (do 17hod)

Materiál pro Vás bude připraven na stolech (filc, knoflíky, stužky, korálky..) stejně tak pomůcky (šablony, nůžky, šití,..). Paní Ptáčková Vás povede krok za krokem výrobou vlastní brože, kterou si samozřejmě odnesete domů na kabátě.  Zvládne to každý, nemusíte se obávat ☺ U kreativního stolu jsou vítani samozřejmě i děti,  kterým rodiče či paní Ptáčková budou asistovat.  A těším se i na odvážné muže, co chtějí vyřešit alespoň část vánočních dárků.  "Nebojte se zženštilosti, pánové, u našeho stolu budete vítaným osvěžením a doma s vyrobeným dárkem za hvězdu."

Kreativita nezná hranic, takže budete-li chtít na místo ptáčka, třeba slona, nebo strom, nebo něco uplně jiného, hurá do toho.

Cena kurzu není pevně stanovena. Neplatíte nic předem a nemusíte zaplatit ani nic potom, pokud nebudete chtít. Prostě máte možnost se po absolvování kurzu rozhodnou a ocenit kurz sami. Za každý příspěvek budu ráda. Budete-li mi chtít říct nebo napsat jaké to bylo,  budu ještě radši. Zpětná vazba od Vás  mi pomůže udělat další kurz ještě lépe.

Moc se na Vás a Vaši rodinu těším. 

Nehodí-li se Vám termín, dejte mi vědět, do Vánoc zkusím naplánovat další.

Rádi byste ještě více informací? Prosím kontaktujte mě.